<Головна сторінка>    <Діяльність підприємства>    <Види сировини>    <Дозвільні документи>    <Контакнті дані>  :Укр: :Рус: :Eng:

Напрямки діяльності підприємства.

Основним напрямком діяльності підприємства є заготівля сировини, яка може бути використана повторно або яка може застосовуватися в промисловості для виготовлення певної продукції. Цими видами сировини в основному є макулатура, полімери (такі як поліетилен, поліпропілен, поліетилентерефталат або ПЕТ, полівінілхлорид або ПВХ), брухт кольорових та чорних металів. Також підприємство здійснює діяльність щодо збирання з метою подальшої утилізації відпрацьованих автомобільних шин, відпрацьованих акумуляторних батарей.

ТОВ «Смілавторресурси» пропонує підприємствам та установам свої послуги по вивезенню вторинної сировини власним транспортом. Діяльність ведеться на території Черкаської, Кіровоградської, Київської областей та безпосередньо в місті Сміла. На даний час укладено договори на вивезення вторинної сировини більш ніж зі ста підприємствами всіх форм власності.

Ми гарантуємо якість послуг, що надаються та своєчасну оплату за вторинну сировину в будь-якій формі, що задовольняє клієнта. Ми допоможемо перетворити відходи, що утворюються на Вашому підприємстві у Ваш додатковий прибуток без прикладення особливих зусиль з Вашої сторони! Надамо всі необхідні документи, які підтверджують передачу відходів або вторинної сировини на нашу адресу.

Ми вважаємо питання ресурсозбереження і охорони навколишнього середовища одним із найприорітетнійших напрямків розвитку сучасної економіки і зі свого боку докладемо усих зусиль, аби цей напрямок розвивався та наблизився якомога ближче до рівня світових стандартів. Збережемо разом наше середовище та допоможемо забезпечити нашого вітчизняного виробника ресурсами, які мають повторне використання!